Szajder Logo

Szajder stomatologia

STOMATOLOGIA BEZ BÓLU

W ramach Przychodni Stomatologicznej staramy się zapewnić naszym Pacjentom komfortowe warunki leczenia. Zdecydowana większość zabiegów prowadzona jest z wykorzystaniem bezbolesnego znieczulenia miejscowego The Wand.

Świadczymy usługi w zakresie szeroko rozumianej stomatologii. Ze względu na wyjątkowo szybki rozwój tej gałęzi medycyny, dokładamy starań, aby nasza wiedza, umiejętności i wyposażenie gabinetów pozwalały na prowadzenie nowoczesnego leczenia. Lekarze pracujący w naszych gabinetach stale podwyższają swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i kursach. W codziennej pracy duży nacisk kładziemy nie tylko na leczenie, ale również na profilaktykę schorzeń układu stomatognatycznego. Mamy nadzieję, że dzięki naszym staraniom pacjenci będą przeżywali mniej stresów związanych z leczeniem stomatologicznym.
Nasz gabinet należy do elitarnej grupy kilkudziesięciu tysięcy na świecie i 753 w Polsce, w których
pacjent może być znieczulony komputerowo.
Oto powody, dla których najbardziej wymagający pacjenci docenili znieczulenie za pomocą The Wand TM:
• bezbolesne dozowanie środka znieczulającego.
• bezpieczeństwo wynikające z komputerowej kontroli procesu znieczulania
• komfort psychiczny i brak stresu podczas zabiegu oraz po jego zakończeniu. Po znieczuleniu The Wand
TM Twoja twarz nie drętwieje, zachowa naturalny wygląd.

Czym różni się znieczulenie The Wand TM od znieczulenia przy pomocy strzykawki?
Tradycyjne metody znieczulenia przy pomocy strzykawki kojarzą się pacjentom z bólem podczas wstrzykiwania, środka znieczulającego oraz odrętwieniem twarzy, które utrzymuje się jeszcze długo po wykonaniu zabiegu. Dzięki komputerowej kontroli dozowania środka znieczulającego zastosowanej w The Wand TM pacjent nie odczuwa bólu, jak ma to miejsce przy znieczuleniu strzykawką. Po znieczuleniu The Wand TM nie doświadczysz uczucia odrętwienia twarzy. Po wizycie możesz spokojnie zaplanować ważne spotkanie, wykład, wizytę u przyjaciół. Każdy nowoczesny gabinet stomatologiczny stosuje znieczulenia u swoich pacjentów. Oczywiście możesz nadal być znieczulany metodą, którą Twój dentysta stosował do tej pory, ale możesz doświadczyć czegoś nowego, zupełnie innego, co da Ci całkowicie nowe spojrzenie na wizytę u dentysty.

Szajder

Zapraszamy do naszych gabinetów